ŁOKI

Łoki pojechał do domku.

Przedstawiamy kotka, który trafił pod nasza opiekę.

Łoki to piękny kocurek, który obecnie ma około 5 miesięcy

Ma przepiękne srebrzystobiałe umaszczenie.

Kocurek przebywa ponad 3 miesiące w schronisku, co niestety nie wpłynęło dobrze na jego socjalizację. Nie jest jednak dziki, po prostu bardzo się boi, a człowieka kojarzy niestety głównie z nieprzyjemnymi zabiegami pielęgnacyjno- weterynaryjnymi.

Prawdopodobnie jego mamą była kotka wolnożyjąca, wierzymy jednak, iż cierpliwy, troskliwy opiekun szybko zaskarbi jego kocie serduszko.

Łoki uwielbia zabawy z innymi kotami, zaczepia do zabawy również psiaki.

Ładnie korzysta z kuwety, jest czyściutki. Ma dobry apetyt.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany, gdy osiągnie odpowiedni wiek zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Łoki został przywieziony dnia 30.08.2022 r. z gminy Sędziszów.

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.