ŁOKI

Łoki

Przedstawiamy kotka, który trafił pod nasza opiekę.

Łoki to piękny kocurek w wieku ok. 7-8 tygodni.

Ma przepiękne srebrnobiałe umaszczenie.

Kocurek na chwilę obecną jest bardzo przestraszony.

Prawdopodobnie jego mamą była kotka wolno żyjąca, zatem boi się człowieka. Jest jednak na tyle malutki, iż cierpliwy, troskliwy opiekun z pewnością szybko zaskarbi jego kocie serduszko.

Łoki lubi inne koty i chętnie przebywa w ich towarzystwie.

Ładnie korzysta z kuwety, jest czyściutki. Ma dobry apetyt.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany, gdy osiągnie odpowiedni wiek zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Łoki został przywieziony dnia 30.08.2022 r. z gminy Sędziszów.

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.