ZIPER-ZIPEREK

Szczupły czarny piesek

Ziper to niewielki, spokojny, grzeczny piesek o bardzo łagodnym usposobieniu.Gdy do nas trafił był odrobinkę nieśmiały, ale obecnie przytula się do ludzi, wkłada głowę pod rękę i prosi o głaskanie,

To kochany, wspaniały, grzeczny piesek o wielkim psim serduchu. Jest łagodny na wskroś. Nikomu nie zrobi krzywdy, jest wspaniały, bardzo uroczy.

Zachowuje się jak psia „laleczka” . Przeskakuje z nóżki na nóżkę, drży gdy się do niego mówi. Przebywając z nim ma się wrażenie, że Ziperek rozumie ludzki język.

Piesek jest w wieku około 5 lat, waży około 10 kg, Jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Przy jego wzroście Ziperek ma szansę żyć jeszcze nawet kilkanaście lat.

Ziperek został znaleziony w czarnej obroży. Jest zadbany, w dobrej kondycji, czyściutki. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, nie ciągnie, nie szarpie. nie wyrywa się.

Ogólnie Ziperek nie sprawia żadnych problemów. To wspaniały czarny szczupły piesek o niezwykle łagodnym usposobieniu.

Bardzo prosimy o dom dla Ziperka, To kochany maluszek, który zasługuje na dobry dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ziper został przywieziony dnia 02.10.2018 r. z gminy Gorlice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.