WEZZI

Piękna duża trójkolorowa suczka

Wezzi to spokojna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 6-7 lat, jest w dobrej kondycji. Sunia waży około 27-28 kg, to jej właściwa masa ciała.

Wezzi ma piękne, trójbarwne umaszczenie. Ciemny grzbiet, jasne łapki, białą krawatkę i plamkę na grzbiecie.

Wezzi bardzo lubi ruch i spacery. Będzie wszędzie tam, gdzie jej aktywni opiekunowie. Wezzi to sunia, która potrzebuje ruchu, zabawy, czasu spędzonego wspólnie z ludźmi, a nie samotnej egzystencji na podwórku.

Sunia ładnie chodzi na smyczy, zwraca uwagę na człowieka, nie wyrywa się na spacerach. Jest bardzo bystra i świetna z niej obserwatorka.

Być może w jej żyłach płynie krew psów w typie krótkowłosego collie. Sunia ma wąski pyszczek i sposób poruszania się zbliżony do tej rasy.

Wezzi nie miała dobrego życia, ale teraz szukamy jej prawdziwej, kochającej rodziny.

Dla Wezzi szukamy domu bez innych psów lub z równie aktywnymi jak ona czworonogami.

Suczka otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Wezzi została przywieziona dnia 23.09.2018 r. z gminy Kłaj.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.