TUNISEK

Niewielki nieśmiały piesek

Przedstawiamy Tuniska – energicznego, nieśmiałego pieska, który wraz z czwórką innych piesków, po śmierci właściciela, trafił do naszego schroniska.

Tunisek to młody, około 1-roczny, na razie trochę wycofany piesek. W tej chwili raczej unika kontaktu z ludźmi lub oszczekuje ich z daleka, ale naszym zdaniem to strach przed ludźmi, nie agresja.

Potrzebuje czasu na adaptację, ale wierzymy, że będzie wspaniałym pieskiem tylko potrzebuje odpowiednich warunków na socjalizację.

Tunisek jest nieduży, waży około 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Piesek grzbietem sięga do kolana kobiety, większy nie będzie.

Psiak ma piękne, trójbarwne umaszczenie – ciemny grzbiet, podpalane łapki, dużą białą krawatkę pod szyją.

Tunisek na razie boi się chodzić na smyczy, ale to się zmieni, będziemy nad tym pracować. Szukamy domu z doświadczeniem w opiece nad lękliwymi pieskami.

Prosimy o troskliwy dom dla Tuniska, To niewielki nieśmiały piesek, który potrzebuje troskliwej rodziny. Prosimy o szansę..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tunisek został przywieziony dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce,

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.