TALIA-ZOSIA

Malutka suczka z interwencji

Talia (Zosia) to malutka, spokojna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia jest starsza, ma około 9 lat, waży 7-8 kg.

Talia trafiła do nas w bardzo ciężkim stanie, na granicy śmierci, we wstrząsie, z ropomaciczem, z wysoką gorączką, ledwie przytomna.

Została znaleziona przez inne pieski, umierała leżąc w liściach przy ogrodzeniu. Na szczęście w porę została zauważona i dzięki szybkiej interwencji wraca do zdrowia.

Talia jest jest pod intensywną opieką lekarza weterynarii. Stan zdrowia Talii obecnie jest stabilny, rokowania coraz lepsze.

Sunieczka odzyskała apetyt, wychodzi na spacery, jest bardziej aktywna, ale to starsza suczka i na pewno nie będzie już biegać i wariować jak szczenię.

Talia jest sunią, która „rozmawia” na swój psi sposób z ludźmi. Lubi głaskanie, przytulanie, uwagę ze strony opiekuna.

Będzie bardzo fajną i miłą psinką, potrzebuje tylko czasu by dojść do siebie.

Prosimy o dobry dom dla Talii. To malutka suczka z interwencji, która otrzymała drugą szansę na życie. Tym razem szczęśliwe.

Suczka otrzyma komplet szczepień, wraca do zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Talia (Zosia) została przywieziona dnia 12.11.2018 r. z miejscowości Wodacz, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego, troskliwego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Wkrótce więcej informacji, prosimy o cierpliwość.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.