SZARUŚ

Szary wesoły pogodny piesek

Szaruś, nazywany przez nas także Wilczkiem to średniej wielkości, pogodny psiak o wesołym, bardzo pogodnym usposobieniu.

Piesek jest w wieku około 6-7 lat, waży około 19 kg, to jego właściwa masa ciała. Ciężko jest, stojąc koło Szarusia, nie próbować porównywać jego umaszczenia i zachowania do wilka 🙂

Szaruś jest wspaniałym, niesamowicie dostojnym, a przy tym cudownie współpracującym z człowiekiem zwierzaczkiem, którego nie sposób nie pokochać o pierwszego spaceru.

Psiak potrafi i pięknie chodzi na smyczy, jest ufny wobec opiekunów, chętnie się przytula i z całą pewnością szybko odnajdzie się w swojej nowej rodzinie.

Piesek jest przyjazny do innych zwierzaków i ludzi. Ddoskonale dogaduje się z ludźmi, jest wpatrzony w człowieka, szybko się uczy, jest bardzo fajnym zwierzakiem.

Jego pyszczek pokazuje wszystkie jego emocje. Szaruś ma urocze, stojące uszka, białą otoczkę wokół nich.

Być może wśród jego przodków był piesek w typie północnym. Wilczek ma mięciutką, bardzo gęstą okrywę w kolorze srebrzysto-brązowym.

To piękny, wspaniały wierny psiak, który już tyle miesięcy czeka na dom.. 🙁

Bardzo prosimy o dom dla Szarusia. To wesoły pogodny piesek do adopcji.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szaruś został przywieziony dnia 05.11.2018 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.