SYRENCIA

Kotka o hipnotyzującym spojrzeniu

Syrencia to młoda, niespełna 1-roczna, bardzo miła, grzeczna i kochana kotka o niesamowitym, hipnotyzującym spojrzeniu..

Kicia ma oczka, które wyglądają jakby były wymalowane. Kicia jest piękna, czyściutka, zadbana. Ma mięciutką, lśniącą okrywę włosową, jest w dobrej kondycji.

Syrencia trafiła do nas z dwójką kociąt – Sopelką i Ogienkiem. Kotki mają około 10 tygodni.

Kotka jest czysta, korzysta z kuwety, nie sprawia kłopotów. Syrencia lubi kontakt z człowiekiem, można ją brać na ręce, przytulać, głaskać, Na pewno będzie lubiła przebywać na kolanach opiekuna.

Kotka jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana i zaszczepiona. Jest wysterylizowana.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej prześlicznej kociej dziewczynki.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki.

Syrencia została przywieziona dnia 22.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.