SKARBUSIA

Spokojna miła nieśmiała suczka

Skarbusia to spokojna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Na razie jest troszkę nieśmiała, ale kompletnie agresywna. Jest w dobrej kondycji. Niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale pomału staramy się ją zachęcać do spacerów i na pewno wkrótce Skarbusia zacznie czerpać przyjemność ze wspólnego spacerowania z opiekunami.

Na początku Skarbusia trochę chowała się przed opiekunami, ale obecnie chętnie się przytula, daje pysio do głaskania, jest wspaniałą, przyjazną do człowieka sunieczką.

Skarbusia na pewno nie była w swoim życiu szczególnie rozpieszczana i jej przeszłości towarzyszyły nie najlepsze doznania. Pysczzek Skarbusi jest smutny, ale piękny. W oczkach widać nadzieję.

Skarbusia na pewno szybko zaadoptuje się do nowej rodziny. Bez problemu może zamieszkać w domu z dziećmi, z drugim pieskiem czy z kotkiem. Bardzo otwarła się na ludzi przebywając w pobliżu człowieka.

Prosimy o dom dla Skarbusi. To spokojna miła nieśmiała suczka o uroczym usposobieniu, która zasługuje na dobry, kochający dom.

Suczka otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie za dwa dni wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Skarbusia została przywieziona dnia 05.12.2018 r. z miejscowości Słaboszowice, gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.