SELEN

Znaleziony piesek owczarek belgijski

Selen to piękny, zadbany, bardzo energiczny pies w typie owczarka belgijskiego.

Piesek jest w wieku około 1,5, maksymalnie 2 lat, zachowuje się jak szczenię. Uwielbia się przytulać, bawić, wykonuje polecenia, jest posłusznym pieskiem.

Selen, jak każdy owczarek belgijski, wymaga dużo ruchu, spacerów, zabawy. To doskonały kompan ale pod warunkiem poświęcenia mu czasu i uwagi.

Selen jest łagodny, nikogo nie skrzywdzi, ale potrzebuje dużo czasu spędzać aktywnie. Inaczej będzie się nudził i może szukać przygód na własną łapę

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po ukończeniu kwarantanny zostanie wykastrowany.

Psiak na razie ma niedowagę, ale jego właściwa masa ciała to około 30 kg.

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu mu dobrego domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Selen został przywieziony dnia 09.09.2018 r. z miejscowości Młynka gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.