POCISK

Pocisk pojechał do adopcji

Wesoły energiczny biały piesek

Przedstawiamy psiaka o imieniu Pocisk, który zawitał w naszym schronisku.

Pocisk to piesek młodziutki – obecnie ma około 1 roku, jest średniej wielkości, waży około 18-19 kg, to jego właściwa masa ciała.

Psiak ma w sobie sporo pozytywnej energii, którą chętnie obdarowuje wszystkich wokół. Bardzo chętnie się przytula, jest pozytywny pod każdym względem.

Pocisk potrafi chodzić na smyczy, potrzebuje jedynie konsekwentnego właściciela – przyjaciela, który nauczy go bycia psem kompanem.

Pocisk jest cały biały, jedynie uszka ma w kolorze biszkoptowym. Psiak jest praktycznie zawsze uśmiechnięty, chętnie spaceruje z opiekunami, cieszy się każdą minutą bliskości.

Nie jest nachalny w kontakcie z ludźmi, raczej nie skacze po ludziach.

Nasz podopieczny na razie jest trochę zazdrosny o inne psy, będziemy go dalej poznawać. Na obecną chwilę szukamy dla niego domu raczej bez innych psów.

Bardzo prosimy o dom dla Pociska. To piękny, wspaniały psiak gotowy do adopcji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pocisk został przywieziony dnia 05.08.2019  r. z gminy Oksa, m. Węgleszyn-Dębina.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.