PERLINUŚ

Kochany niewielki rudy kudłaty psiak

Perlinuś to prześliczny, rudy kudłaty psiak niewielkich rozmiarów.

Psiak pogodny, wesoły, przyjaźnie nastawiony do ludzi. Chętnie obserwuje co się wokół niego dzieje, nie jest nachalny w kontakcie z ludźmi.

Perlinuś to psiak starszy; obecnie ma około 7-8 lat, ale nadal jest w świetnej formie.

Może iść na dłuższy spacer i na pewno będzie bawił się jak młody piesek.

Perlinuś jest niewielki; waży około 8 kg, to jego właściwa masa ciała. Ma śliczny psi uśmiech na pyszczku. To uroczy kudłacz, który czeka na dobry dom.

Psiak ma bardzo gęstą okrywę włosową. Przy odrobinie pielęgnacji i regularnym szczotkowaniu będzie się pięknie prezentować.

Prosimy o dom dla Perlinka. To kochany niewielki rudy kudłaty psiak, który zasługuje na dobry, troskliwy dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Perluś (Perlinek) został przywieziony dnia 09.11.2018 r. z gminy Gorlice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.