OGIENEK

Malutki prawie cały biały kotek do adopcji

Ogienek to malutki, spokojny, grzeczny kotek, który kilka dni temu trafił do nas wraz z siostrzyczką i mamą.

Na razie Ogienek jest trochę nieśmiały i woli się schować, ale na rękach uspakaja się, rozluźnia i dobrze reaguje na głaskanie.

Ogienek to kociątko w wieku około 10 tygodni. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale w nowym domu nas pewno doskonale zaadoptuje się i będzie wspaniałym kotkiem.

Ogienek jest prawie całkowicie biały, ma tylko ciemny ogon i kilka maleńkich burych plamek. Kotek jest prześliczny.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Ogienka. To cudowny mały kociak, który przy odrobinie uwagi i miłości będzie wspaniałym towarzyszem rodziny.

Ogienek bez problemu może zamieszkać w domu z drugim kotkiem.

Dla maluszka, do czasu pełnej socjalizacji i kastracji, szukamy domu niewychodzącego.
Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Ogienek został przywieziony dnia 22.08.2018 r. z miejscowości Łownia, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.