NIKOŚ-NIKI

Schroniskowy weteran do adopcji

Przedstawiamy Nikiego – niewielkiego ciałem, ale ogromnego duchem, starszego pieska, który piąty rok przebywa w naszym schronisku. Nikoś to nasz schroniskowy weteran. Wiele razy był prezentowany do adopcji, niestety nigdy nie miał szczęścia i nadal jest u nas.

Nikoś to piesek niewielki; waży około 10 kg, może troszkę mniej. Jest wielkości średniego jamnika, to jego właściwa masa ciała. Nikoś już 5 lat czeka na dom. Dla jednych jest zbyt szczekliwy (szczekać lubi), dla innych za mało stróżujący, dla jeszcze innych jednak zbyt głośny, a faktem jest, że Nikoś jest prawdziwym psem w typie jamnika – pieskiem wesołym, energicznym, dość hałaśliwym.

Nikoś to psiak, który dogaduje się z innymi psami. Sam nie zaczepia i nie dokucza innym psom, ale nie da sobie wejść na głowę. Nie jest typem psiego awanturnika, a raczej świetnym psim stróżem; czujny, bystry, spostrzegawczy. To psiak, który świetnie odnajdzie się w domu, w którym potrzeba czujnego zwierzaka.

Nikoś potrafi chodzić nas smyczy, nie ciągnie. Lubi bieganie, szybki spacer, ruch. Na pewno jeszcze przez dobrych kilka lat będzie wiernie i oddanie służył swoim właścicielom. Będzie, jeśli otrzyma taką szansę.

Nikoś ma ładną, lśniącą, zadbaną okrywę włosową, chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach. Nikoś może zamieszkać w rodzinie z dziećmi choć polecamy raczej te starsze.

Bardzo prosimy o szansę dla Nikosia; to schroniskowy weteran do adopcji, zasługuje na szansę i na dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Nikoś został przywieziony dnia 06.09.2013 r. z gminy Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.