NESTRO

Energiczny biały piesek z łatkami

Nestro to bardzo energiczny, wesoły, ruchliwy pies o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest mieszańcem terriera i prawdopodobnie dalmatyńczyka. Jego sierść jest króciutka i dropiata jak u dalmatyńczyków, ale budowa ciała, sposób poruszania się, energia i żywiołowość to typowe zachowania terierów. Psiak tropi, na pewno znajdzie w ziemi każdego gryzonia i będzie się doskonale nadawał na psiaka, który tępi szkodniki.

Nestro to psiak czujny i wszędzie go pełno. Ładnie chodzi na smyczy, zwraca uwagę na polecenia wydawane przez opiekunów, ale potrzebuje ruchu i zabawy.

Nestro nie jest duży; waży około 12-13 kg, to jego właściwa masa ciała. Nasz podopieczny ma bardzo krótką, miękką okrywę włosową. Nie powinien mieszkać tylko i wyłącznie na polu.

Psiak trafił do nas ze zmianami na skórze. Być może coś go uczuliło, a być może są otarcia spowodowane przeciskaniem się pod ogrodzeniem. Wszystko dobrze się goi i wkrótce nie będzie po nich śladu.

Nestro to psiak, który może trochę dominować inne psy, na pewno będzie gonił koty, ale do wszystkich ludzi jest nastawiony bardzo pozytywnie.

Prosimy o dom dla Nestro – bystrego czworonoga o oryginalnym umaszczeniu. Nestro – energiczny biały piesek z łatkami prosi o dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Nestro został przywieziony dnia 21.09.2018 r. z gminy Kamienna Góra.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Piesek trafił do nas w obroży Foresto. Jest wykastrowany. Nie posiadał mikroczipa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.