MONTI

Biały psiak z piękną maską na pysku do adopcji

Przedstawiamy przepięknego pieska o imieniu Monti, który niedawno trafił do naszego schroniska. Monti to psiak spokojny, grzeczny, bezproblemowy. Początkowo troszkę się bał, ale od czasu przybycia do nas znacznie się zmienił. To przyjazny i naprawdę fajny biały psiak z piękną maską na pyszczku, który jest gotowy do adopcji.

Monti ma około 2 lat, jest średniej wielkości, waży około 19-20 kg, grzbietem sięga do kolana mężczyzny. Psiak jest prawie całkowicie biały, ma tylko dwie większe plamy na głowie i jedną brązową łatkę nad ogonem. Monti jest raczej cichy; to świetny psi obserwator. Szczeka tylko wówczas gdy trzeba.

Monti potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, jest bardzo posłuszny. Na początku bał się zapinania smyczy, być może ktoś bił gho czymś, co przypominało smycz, ale przełamał się. Prawdopodobnie chęć pójścia na spacer pokonała strach :). Monti nie będzie sprawiał żadnych problemów., bardzo prosi o dom. To typ psiaka, który nie odnajduje się w schronisku i jest w nim dość mocno zestresowany. Im dalej od schroniskowego muru tym jest śmielszy i bardziej rozluźniony. Monti może zamieszkać w domu z drugim pieskiem. Jest łagodny.  Bardzo prosimy o dom dla Montiego – to taki uroczy biały psiak z piękną maską na twarzy do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Monti został przywieziony dnia 23.04.2018 r. z miejscowości i Opatkowice, gmina Działoszyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.