MIŚKI – MILUŚ

Kochany przyjazny psiak do adopcji

Przedstawiamy wspaniałego i bardzo kochanego psiaka o imieniu Miśki (Miluś), który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Miśki to psiak przemiły, oddany człowiekowi, bardzo towarzyski. Uwielbia się przytulać, być głaskanym i kochanym. Jest niesamowicie uroczy.

Uśmiecha się, wesoło merda ogonkiem, podchodzi do człowieka z obniżoną głową i wsuwa ją między dłonie opiekuna. Na spacerze pięknie chodzi przy nodze, a zachęcony głaskaniem wystawia brzuszek do głaskania. To chodząca psia łagodność. Psiak wykonuje podstawowe komendy, jest bardzo posłuszny. W schronisku Miśki bardzo tęskni za ludźmi. Czeka przy kratach, jego nosek oparty o drzwi boksu z utęsknieniem wypatruje domu. Miśki jest odrobinkę zazdrosny o inne psy, ale to niedosyt miłości ze strony człowieka, nie agresja. Preferujemy u niego większe samce lub suczki.

Psiak będzie genialnym i idealnym towarzyszem dla rodziny. Nikogo nie skrzywdzi, jest bardzo miły. Psiak jest młody; ma około 4 lata, jest średnio-większy, waży około 25-28 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tego cudownego, kochanego, przyjaznego psiaka, który każdego dnia czeka na adopcję i bardzo tęskni. Miśki na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na swoją szansę.

Bardzo prosimy o szansę i dom. To kochany przyjazny psiak do adopcji, który już tak długo, z utęsknieniem, spogląda zza krat.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Miluś (Miśki) został przywieziony dnia 27.04.2018 r. z miejscowości Rzeszówek, gmina Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.