KOTEK SANTANA

Znaleziony ranny kotek

Santana to niewielki, około 4-miesięczny, spokojny kotek o bardzo łagodnym usposobieniu.

Kotek trafił do nas prawdopodobnie po wypadku. Jego stan jest bardzo ciężki, ale obecnie stabilny.

Kotek jest pod intensywną opieką lekarzy weterynarii. Rokowania ostrożne.

Kotek miał uraz neurologiczny głowy, a także urazy w obrębie jamy brzusznej. Ma połamaną obręcz miedniczną.

wymaga pomocy przy zmianie pozycji ciała, ale jest bardzo dzielny i pomimo wielkiego bólu, który towarzyszy rekonwelascencji mruczy nieustannie.

Dla maluszka szukamy WYŁĄCZNIE domu niewychodzącego. Maluszek przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.

Profilaktyka:

Kociak otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotek będzie miał wykonany test FIV/FeLV
Po osiągnięciu dojrzałości oraz po wyleczeniu zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Santana został przywieziony dnia 22.02.2019 r. z gminy Kłaj.

Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.