KOTEK SANTANA

Santana pojechał do domu 💝

Adopcja wirtualna od dnia 05.03.2020 r. przez sieć Hoteli Golden Tulip 💝💝💝

Malutki biały kotek po wypadku

Santana to niewielki, około 3-4-letni, malutki (2,5 kg), spokojny kotek o bardzo łagodnym usposobieniu.

Kotek trafił do nas po wypadku. Jego stan był bardzo ciężki, ale obecnie kotek jest zdrowy i w dobrej formie.

Santana miał połamaną obręcz miedniczną, część z niej była zmiażdżona. Wrócił do zdrowia i jest w sprawnym maluchem.

Kotek miał uraz neurologiczny głowy (źrenica prawego oka na stałe jest rozszerzona), ale w tym zakresie kotek jest ustabilizowany.

Pozostałe szkody, które wyrządził mu samochód udało się naprawić i obecnie Santek cieszy się jak każdy zdrowy kociak.

Santek wymaga by co jakiś czas (6-12 miesięcy) powtórzyć mu badania mocznika i kreatyniny, ale w obecnej chwili wyniki są dobre.

Kotek jest pod opieką lekarzy weterynarii. Miał już wiele razy wykonywane badania moczu i krwi, wszystkie wskaźniki są w normie.

Usposobienie:

Santana uwielbia inne koty, a także psiaki. Może się z nimi nieustannie bawić. bardzo zależy nam by Santek zamieszkał z drugim kociakiem.

Pomimo wielkiego bólu, który towarzyszył jego rekonwalescencji zawsze był i jest obecnie wielkim mruczkiem, który nieustannie domaga się przytulania.

Dla maluszka szukamy WYŁĄCZNIE domu niewychodzącego. Maluszek przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.

Profilaktyka:

Kociak otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Został wykastrowany. Kotek miał wykonany test FIV/FeLV Oba wyniki są ujemne.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Santana został przywieziony dnia 22.02.2019 r. z gminy Kłaj.

Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.