KOTEK PSOTNIK

Psotnik pojechał do domu

Piękny duży kocur

Przedstawiamy kotka Psotnika, który trafił pod nasza opiekę.

Psotniczek to kotek, którego życiowym celem jest mruczenie i przytulanie się do opiekunów :).

Psotnik jest dużym, bardzo miłym, pięknym kotkiem. Jest dorodny; waży około 4,5 kg, to jego właściwa masa ciała, Obecnie ma około 2 lat, nie więcej.

Psotnik jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów.

Chętnie bawi się na drapakach, uwielbia spać w kocich tunelach lub w legowiskach. Trzymany na rękach delektuje się każdą chwilą bliskości.

To kochany puchaty koci książę, który szybciutko zajmie mięciutkie legowisko w którymi będzie się prężył i przeciągał.

Pomimo, iż jest dużym kotkiem, ustępuje raczej innym kotom. Nie jest typem dominującego mruczka. Nie dokucza kotkom, lubi się do nich przytulać.

Psotnik jest gadatliwy, bardzo tęskni za ludźmi, chętnie przytula się do nóg i z pewnością, z ogromną przyjemnością, będzie spędzał godziny wtulony w kolana opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Psotnika. To rewelacyjny, piękny i kochany puchaty kotek, który czeka na dobry i ciepły dom.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek Psotnik został przywieziony dnia 10.10.2019 r. z gminy Stryszawa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.