KOTEK JANKIEL

Piękny bury milutki kotek

Jankiel to przemiły, piękny, bury-pręgowany kotek w wieku około 4-5 miesięcy.

Kotek trafił do nas po wypadku, był mocno poobijany, jego stan poprawił się i obecnie jest w dobrej kondycji. Kotek miał uraz łapki, ale wszystko dobrze się skończyło i łapka jest sprawna.

Kotek jest pod opieką lekarza weterynarii.

Jankiel to kotek – mruczek. Bardzo lubi się przytulać, być głaskanym, sam chętnie przesiaduje na kolanach. To bardzo kontaktowy, kochany kotek.

Maluch potrzebuje domu, człowieka na co dzień, głaskania i bliskości. Lubi się bawić, jest kochanym mruczkiem.

Bardzo prosimy o dom dla tego pięknego maluszka.

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego.
Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Kłaj.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.