KIEŁEK

Spokojny biały piesio

Przedstawiamy Kiełka – spokojnego, grzecznego, niewielkiego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

Kiełek to piesek niewielki; waży około 10 kg, obecnie jest w wieku około 6-7 lat, ale jest zdrowy i w coraz lepszej kondycji.

Trafił do nas bardzo chudy. Pomału wraca do właściwej wagi. Powinien ważyć 11-12 kg.

Został znaleziony w dużej czerwonej obroży z numerem telefonu. Niestety osoby, które „opiekowały” się Kiełkiem nie przyznają się do pieska i nie chcą do odebrać :(,

Poprzedni właściciel zostawił psiaka „pod opieką”, która zdecydowanie nie okazała się najlepsza..

Kiełek jest niebywale grzecznym, cichym i spokojnym zwierzaczkiem, a przy tym jest super kontaktowy i rewelacyjnie współpracuje z opiekunami.

Nie sprawia problemów, ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Nie ciągnie nie szarpie i nie wyrywa się podczas spacerów. Bardzo ładnie towarzyszy człowiekowi w wędrówkach.

Jest wpatrzony w człowieka, reaguje na każdy gest, to super psiak o niezwykle ujmującym usposobieniu.

Kiełek uwielbia przytulanie i głaskanie, chętnie przebywa blisko człowieka, sam się opiera o ludzi, przylega swoim ciałkiem, rozdaje całusy. Cichutko popłakuje, gdy nie może wyjść na spacer.

Kiełciu to mała zagubiona psinka, która nie bardzo potrafi odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości.

Psiak nie może przebywać w boksie z innymi czworonogami, jest uległy i inne psy mu dokuczają. W schronisku przebywa w pojedynczym kojcu, jest czystym zwierzakiem.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Kiełka. Zasługuje na prawdziwą rodzinę, nie taką, jaką miał dotychczas..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kiełek został przywieziony dnia 05.05.2019 r. z gminy Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.