EDDY

Uroczy grzeczny srebrny piesek

Eddy to spokojny, grzeczny piesek bardzo niewielkich rozmiarów o łagodnym usposobieniu.

Piesek ma porażone nerwy twarzowe, ale poza tym jest w dobrej kondycji i jest cudownym maluszkiem.

Przytula się, cieszy się z głaskania, ale w każdym jego ruchu jest dużo spokoju, psiej „serdeczności” i wdzięczności. To delikatny, kochany, miły psiak.

Eddy bardzo potrzebuje człowieka na co dzień. Lubi głaskanie, można go bez problemu wziąć na ręce, nikogo nie skrzywdzi.

To uroczy psiak-przyjaciel, Nie jest szczekliwy, jest bardzo cierpliwy. Ładnie chodzi na smyczy, nikogo nie skrzywdzi, jest bardzo łagodny.

Psiak dogaduje się z innymi psami, nie sprawia kłopotów. Piesio ma około 5-7 lat. Eddy jest bardzo malutki, waży około 5 kg, to jego właściwa masa ciała.

Sierść Eddy’ego ma odcień srebrny, bardzo oryginalny, a prawe uszko malucha jest oryginalnie załamane. Drugiego takiego psiaka nie ma :).

Bardzo prosimy o dom dla Eddy’ego. To uroczy grzeczny srebrny piesek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Eddy został przywieziony dnia 10.09.2018 r. z miejscowości Podlesie, gmina Wodzisław.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.