DŻARED

Piękny psiak w typie jamnika

Dżared to piękny, zadbany, spokojny piesek o łagodnym usposobieniu. Jest bardzo kochanym przyjazny, kontaktowy, a przy tym nie jest nachalny.

Dżared ma wspaniałe, ufne oczka, pyszczek, który pokazuje wszystkie jego emocje, białe ząbki i urocze, długie uszka jak u jamnika.

Piesek całą swoją budową mocno przypomina jamnika. Jest około 10 % większy od standardowego jamniczka, Psiak ma króciuteńki włos, jest on lśniący i zadbany.

Dżared to młodziutki piesek; ma około 2 lata. Waży około 12 kg.

Gdy Dżared trafił do naszego schroniska nie potrafił chodzić na smyczy, ale uczy się i robi postępy.

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest bardzo łagodny. Czekając na opiekuna staje słupka, opiera się o siatkę w boksie i prosi..

Bardzo prosimy o dom dla Dżareda. Nadchodzi czas chłodów, nasz podopieczny będzie na pewno źle znosił schroniskowe warunki.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżared został przywieziony dnia 08.10.2018 r. z gminy Oksa

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.