DOBERS-DOBI

Dostojny duży pies w typie owczarka collie do adopcji

Przedstawiamy pięknego psiaka o imieniu Dobers, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Dobers to pies piękny, dorodny, wspaniały. Ma około 4-5 lat, jest duży; waży około 40 kg. Dobers to psiak, który wie, czego chce, ale nie jest psem złym.

Doskonale współpracuje z opiekunami, szczególnie z mężczyznami, jest posłuszny. Dobers pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie jest psem nadpobudliwym. Dla cierpliwego, mądrego, doświadczonego opiekuna będzie najlepszym psim kumplem na świecie.

Dobers prawdopodobnie jest mieszańcem owczarka collie. Jest dostojny, duży, piękny. Nosi wspaniale ogon, nie jest nadpobudliwy, pięknie pracuje.

Dla Dobersa szukamy domu bez innych psów; będzie je raczej dominował. Dobers na żywo porusza się pięknie i majestatycznie niczym wilk. Jest wyjątkowy.

Prosimy o dobry dom dla tego pięknego psa w typie owczarka collie.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Psiak został przywieziony dnia 09.03.2018 r. z gminy Dobczyce.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.