CZIN

Niewielki wesoły, szczupły psiak do adopcji

Przedstawiamy niewielkiego pieska o imieniu Czin, który kilka miesięcy temu trafił do naszego schroniska. Piesio trafił do nas po wypadku samochodowym w którym doznał urazu bioder, ale szczęśliwie nie był połamany. Osoby, które widziały zdarzenie pomogły pieskowi i ten szybko otrzymał konieczną pomoc. Psiak był mocno potłuczony, początkowo miał kłopoty z chodzeniem, wymagał opieki lekarza, ale całkowicie wrócił do zdrowia i obecnie jest w rewelacyjnej formie; skacze, bawi się jak szczenię, jest radosny i wesoły.

Czin początkowo może bać się nieznanych osób, ale gdy kogoś pokocha,,, to na zabój. Nie jest w specjalnie szczekliwy choć gdy trzeba wyda z siebie głos.

Straszy warczeniem gdy się boi, ale jest łagodny,  Z całą pewnością życie Czina nie oszczędzało. Po jego zachowaniu można było przypuszczać, że był przeganiany, że nie miał domu,

Obecnie zakochał się w opiekunach i jest wspaniałym, oddanym ludziom, naszym podopiecznym.

Czin jest pieskiem malutkim, szczupłym, na długich łapkach. Waży około 7-8 kg, ma pomiędzy 1,5-2 lata.  W nowym domu szybko otworzy się na swojego nowego pana, zaufa, pokocha i będzie bardzo wiernym pieskiem. Potrzebuje czasu, cierpliwości i uwagi. Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla tego niewielkiego pieska.

Czin bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest do nich przyjaźnie skierowany, nie ma charakteru dominującego.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Czin został przywieziony dnia 23.04.2018 r. z  gminy Bukowno.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.