CATBURY

Wesoły czekoladowy piesek

Catbury to bardzo wesoły, energiczny, przyjazny, pozytywnie do ludzi nastawiony piesek o bardzo łagodnym usposobieniu.

Psiak ma maksymalnie około 2 lat, jest zadbany, w dobrej kondycji, waży około 15 kg.

Catbury uwielbia kontakt z ludźmi, jest śliczny i bardzo uroczy. Cadbury ma piękną, czekoladową okrywę włosową, jest prześliczny, bardzo oryginalną psią urodę.

To wspaniały, kochany, wesoły psiak o niesamowitych oczkach i pięknych białych ząbkach.

Piesek potrafi chodzić na smyczy, jest wpatrzony w opiekunów. Doskonale dogaduje się z ludźmi, nie ma z nim żadnych problemów.

Catbury to piesio, który potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa człowieka.

Nie jest typem leniwego kanapowca, a wesołego psiaka zawsze gotowego iść na spacer, bawić się, biegać i cieszącego się z każdego przyjaznego gestu skierowanego w jego stronę.

Bardzo prosimy o dom dla Catburego. To wesoły czekoladowy psiak z piękną białą krawatką, który zasługuje na dobry i kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Catbury został przywieziony dnia 02.01.2019 r. z miejscowości Zalesie, gmina Iwanowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.