BURBON

Spokojny nieduży piesek

Burbon to niedużym młody psiak o łagodnym, spokojnym usposobieniu.

Piesek jest bardzo miły w stosunku do ludzi, raczej cichy, uległy wobec innych piesków. Nie wchodzi w żadne konflikty, jest bardzo kochany, delikatny.

Burbonek porusza się z gracją sarenki, ma długie łapki, jest średniej budowy. Piesek potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się, Spacer z nim to prawdziwa przyjemność. Chwilami ma się wrażenie jakby nosiło się jedynie smycz :).

Burbonek na pewno dobrze zaadoptuje się w nowym domu i nie będzie sprawiał problemów. To wspaniały, grzeczny, niekłopotliwy piesek.

Psiak ma około 1-1,5 roku, waży niespełna 13 kg. Większy nie będzie.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Burbonka. To spokojny nieduży piesek, który w naszym schronisku czeka na dobry dom.

Burbon ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Burbon został przywieziony dnia 08.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.