BUCIK

Piękny owczarek do adopcji

Przedstawiamy Bucika – przepięknego owczarka do adopcji, który od niedawna przebywa pod naszą opieką.

Bucik to bardzo piękny, łagodny pies o spokojnym usposobieniu. Trafił do nas trochę wychudzony, ale ogólnie jest w dobrej kondycji, nabiera wagi i wkrótce po niedowadze nie będzie śladu.

Piesek jest w wieku maksymalnie 3 lat, może troszkę mniej,  przypomina psy w typie owczarka niemieckiego. Psiak waży około 26 kg, powinien ważyć co najmniej 30 kg.

Bucik ma prawą tylną łapę z podwójną ilością palców, była ona także złamana lub skręcona. Psiak wkrótce przejdzie zabieg korygujący łapkę. Bucik jest pod opieką lekarzy weterynarii.

Poza urazem łapki Bucik jest zdrowy i mamy nadzieję, że wkrótce, jak inne pieski, będzie wesoło i radośnie biegać po łąkach będąc najlepszym przyjacielem człowieka na spacerze i w domu.

Bucik to chodząca psia łagodność. Jego pyszczek, a także uszy doskonale pokazują wszystkie jego emocje. To wspaniały i kochany piesek, który pomimo, że wiele wycierpiał nie stracił wiary w ludzi i jest człowiekowi bezgranicznie oddany. Bardzo prosimy o szansę i dom dla Bucika. To taki kochany, łagodny psiak.. Na pewno szybko pokocha domowników i będzie w nowym domu bardzo szczęśliwy..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wkrótce wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bucik. Piękny owczarek do adopcji. Prosimy o najlepszy dom dla tego cudownego psiaka.

Bucik został przywieziony dnia 26.06.2018 r. z miejscowości Piskorzowice, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.