BESKID

Kudłaty piesio do adopcji

Przedstawiamy Beskida, kudłatego, dużego piesia do adopcji, który od niedawna przebywa w naszym schronisku. Beskid to piesek dorodny, postawny, opanowany.

Na początku może być nieco ostrożny w kontakcie w nowo-poznanymi osobami, ale to fajny, wspaniały pies. Beskid jest psem dużych rozmiarów; waży około 30-35 kg. Jest piękny, ma nieco dłuższy włos.

Beskid to psiak bardzo piękny, o oryginalnej psiej urodzie. Ma kudłaty pysk, dłuższe włosy przewodnie na całym grzbiecie, mocno owłosione łapki, wąsy na pysku, dużo włosów przy stopach.

Być może wśród jego przodków był malamut, wskazywałaby na to jego gęsta okrywa włosowa, „maska” na pysku oraz kolor sierści. Być może był to przedstawiciel innej rasy, ale z całą pewnością rodzice Beskida należeli do rasy psów pracujących.

Beskid uwielbia zadania. Bardzo chętnie spaceruje, biega. Lubi ruch i aktywność. Bawi się z opiekunami, jest pogodny, wesoły, radosny.

Beskid bardzo ładnie chodzi przy nodze, nie ciągnie. Psiak jest wpatrzony w opiekunów i posłuszny. Lubi głaskanie, czochranie za uszami, przesuwanie ręką po grzbiecie.

Lubi nie nachalną formę kontaktu ze strony opiekuna. Konsekwencja i przyjaźń wobec Beskida to klucz do sukcesu w zdobyciu jego zaufania i oddania.

Beskid to piękny kudłaty piesio do adopcji o jeszcze piękniejszym, srebrzystym umaszczeniu. Prosimy o szansę i dobry dom dla tego kudłacza.

Może zamieszkać w domu ze starszymi, grzecznymi dziećmi świadomymi potrzeb psa, a także z innymi pieskami. Dogaduje się z psami, ale nie da się zdominować. Sam nie narzuca się innym psom.

Beskid jest w wieku około 6-7 lat i jest w dobrej kondycji. Co najmniej drugie tyle przed nim. Prosimy o szansę i dom dla Beskida.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Psiak został przywieziony dnia 03.07.2018 r. z miejscowości Płaza, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.