ARSA

Suczka po przejściach do adopcji

Arsa to młodziutka, około 7-8 miesięczna, na razie bardzo nieufna suczka niedużych rozmiarów.

Arsa trafiła do nas z poważnym urazem oka. Pomimo leczenia nie udało się do uratować i kilka dni temu oko zostało usunięte.

Arsa z całą pewnością ma w sobie geny psów myśliwskich. Na razie suczka nie potrafi chodzić na smyczy i broni się przed człowiekiem, ale będziemy nad nią pracować. Arsa waży około 12 kg, jest w dobrej kondycji, dogaduje się z innymi psami. Arsa potrzebuje świadomego potrzeb psiaków po przejściach opiekuna. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Arsa została do nas przywieziona dnia 12.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.