ACCI

Piesek w typie sznaucera do adopcji

Poszukujemy domu dla przepięknego pieska – Acciego, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Psiak prawdopodobnie został potrącony przez samochód, był bardzo poobijany, ale wrócił do zdrowia, czuje się dobrze i odzyskuje psią pogodę ducha.

Acci to psiak młody; ma około 3 lat, jest średniej wielkości – waży około 15 kg. Początkowo Acci był mało ruchliwy; leżał całymi dniami w budzie, nie ruszał się, ale wrócił do formy i wierzymy, że wkrótce będzie radośnie biegał po łąkach.

Acci musiał wiele w życiu przejść. Trochę boi się ludzi (choć jest łagodny), ale przede wszystkim bardzo boi się, że ktoś go uderzy. Na razie oswajamy go ze smyczą, ale adaptacja, szczególnie w warunkach schroniskowych, jeszcze trochę potrwa..

Acci to pies łagodny; dogaduje się z innymi psami, nie ma tendencji do dominowania, naśladuje inne pieski. Mile widziany dom z drugim pieskiem, pewnie przy nim szybciej się otworzy.

Acci ma w sobie prawdopodobnie krew sznaucera. Ma wspaniałe, przepiękne oczy, odrobinkę szorstką, lecz miłą w dotyku sierść, niecodzienne umaszczenie. Jego pyszczek przemawia za niego. Ma psiej buźce malują się wszystkie jego emocje.

Za jakiś czas Acci na pewno będzie genialnym towarzyszem spacerów (na smyczy). Prosimy o szansę i dobry, troskliwy dom dla tego przepięknego pieska w typie sznaucera o niesamowitym spojrzeniu..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Acci został przywieziony dnia 30.04.2018 r. z gminy Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.